خدمات ما

خدمات ما

تولیدات سامان پلاست آریا نه تنها با استفاده ازبهترین قالبهای اروپایی که دارای دقت، کیفیت و ظرافت خاصی هستند تولید می شوند بلکه دربهای تولیدی توسط دستگاه IMD مورد بازبینی تصویری قرار گرفته و در نهایت محصولی که بسته بندی می شود از لحاظ طیف رنگی و ابعاد دقیقاً مورد بازبینی قرارگرفته است. ماشینهای تزریق سوئیسی و آلمانی در سامان پلاست آریا قابلیتهای فراوانی در اختیار ما قرارداده که مشخصه های محصول نهایی وابسته به فرایند تزریق را از هر حیث کنترل می کند و از این رو محصولی با کیفیت در اختیار مشتری قرار می گیرد.

کیفیت بالای محصولات وتیم تحقیق و توسعه

امکانات آزمایشگاهی و ماشین آلات موجود در کنار بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و پویا مزیت دیگر شرکت سامان پلاست آریا در راستای نوآوری و ارائه محصولات جدید مطابق با محصولات به روز است.

خدمات مشاوره و خدمات فنی

اطلاع دقیق از ابعاد درب و تطابق دربها با دستگاههای درب بند معمولا یکی از مسائلی است که در زمان انتخاب درب مورد توجه مشتری است لذا بهرگیری از مشاوره تلفنی و حضوری کارشناسان ما برای مشتریان قبل از سفارش یکی دیگر از خدمات شرکت سامان پلاست آریا می باشد. درمواردی تنوع سایز دربها در بازار منجر به طراحی و یا تعویض هد دستگاه درب بند می شود که ما در این مسیر با توجه به تجربیات مفید و تنوع طرح خدمات لازم را به مشتریان ارائه می کنیم.

تحویل در کمترین زمان ممکن

ذخیره مطلوب مواد اولیه و فضای زیاد انبار ما را بر آن داشته که دربهای با سفارش بالا را در تیراژ انبوه تولید و جهت تامین نیازمشتری در انبار ذخیره کنیم، از طرفی با بهره گیری از سرعت بالای ماشین آلات تزریق و تنوع قالب سفارشات خاص در کمترین زمان ممکن آماده و تحویل می ‌شود.

با ما در تماس باشید

    • 91006272 -021
    • دفتر مرکزی : تهران ،الهیه ،خیابان آقا بزرگی ،ساختمان بانک خاورمیانه ،بن بست بیژن ،پلاک 1،طبقه2