خدمات ما

تولیدات سامان پلاست آریا نه تنها یا استفاده از بهترین قالب‌های اروپایی که دارای دقت، کیفیت و ظرافت خاصی هستند تولید می‌شوند بلکه درب‌های تولیدی توسط دستگاه IMD مورد بازبینی تصویری قرار گرفته و در نهایت محصولی که بسته‌بندی می‌شود از لحاظ طیف رنگی ابعاد دقیقاً مورد بازبینی قرار گرفته است. ماشین‌های تزریق سوئیسی و آلمانی در سامان پلاست آریا قابلیت‌های فراوانی در اختیار ما قرار داده که مشخصه‌های محصول نهایی وابسته به فرایند تزریق را از هر حیث کنترل می‌کند و از این رو محصولی با کیفیت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

کیفیت بالای محصولات و تیم تحقیق و توسعه

کیفیت بالای محصولات و تیم تحقیق و توسعه

امکانات آزمایشگاهی و ماشین آلات موجود در کنار بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و پویا مزیت دیگر شرکت سامان پلاست آریا در راستای نوآوری و ارائه محصولات جدید مطابق با محصولات به روز است.

خدمات مشاوره و خدمات فنی

خدمات مشاوره و خدمات فنی

اطلاع دقیق از ابعاد درب و تطابق درب‌ها با دستگاه‌های دربند معمولاً یکی از مسائلی است که در زمان انتخاب درب مورد توجه مشتری است. لذا بهره‌گیری از مشاوره تلفنی و حضوری کارشناسان ما برای مشتریان قبل از سفارش یکی دیگر از خدمات شرکت سامان‌پلاست آریا می‌باشد که ما در این مسیر با توجه به تجربیات مفید و تنوع طرح خدمات لازم را به مشتریان ارائه می‌کنیم.

تحویل در کمترین زمان ممکن

ذخیره مطلوب مواد اولیه و فضای زیاد انبار ما را بر آن داشته که درب‌های با سفارش بالا را در تیراژ انبوه تولید و جهت تامین نیاز مشتری در انبار ذخیره کنیم.از طرفی با بهره‌گیری از سرعت بالای ماشین آلات تزریق و تنوع قالب سفارشات خاص در کمترین زمان ممکن آماده و تحویل می‌شود.