درباره ما

تاریخچه سامان پلاست آریا

شرکت سامان پلاست آریا با هدف خدمت به صنعت بسته بندی در زمینه تولید درب بطری با کادر فنی متخصص و دارای 10 سال سابقه کار در صنعت تولید پریفرم و درب بطری با پیشرفته ترین ماشین آلات در زمینی به مساحت 4200 مترمربع و سالن های تولید با مجموع 2000 مترمربع با رعایت کلیه الزامات بهداشتی تاسیس و  اینک این شرکت با تولید روزانه بیش از 3/000/000 عدد درب بطری و با قابلیت افزایش تولید در زمره بزرگترین تولید کنندگان خاورمیانه قرار گرفته است. افتخار همکاری با اکثر شرکت های معتبر تولیدی در صنعت نوشیدنی ، غذایی و بهداشتی ، برگ زرینی در کارنامه این شرکت می باشد.

دستگاههای تزریق درب از شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان و  NETSTAL سوئیس که از برترین سازندگان ماشین آلات تزریق در اروپا و دنیا بوده و از نظر تیراژ تولید و کیفیت کم رقیب می باشند خریداری و بهترین قالبها بر روی این دستگاهها نصب شده اند.

ماشین آلات واحد تولید

مجوز های سامان پلاست آریا

slide-6a73fcf
slide-0f50aad

دستگاههای فوق طیف متنوعی از قالبها را پشتیبانی کرده و امکان تولید درب در سایزهای مختلف فراهم شده است، بطوریکه این شرکت قابلیت تولید درب در سایزهای دهانه 29/25 ( شورت نک) ، دهانه 30/25 (نک معمولی) و دهانه 28 (گازبند ، آب بند) را داراست. قالب های مورد استفاده در کارخانه ساخت شرکتهای Z-Mould  و   Erwesreifenberg آلمان می باشد. 

سایر تجهیزات واحد تولید